НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Гуцуляк: Зі старшими гравцями грати набагато легше ###

17-річний півзахисник "Карпат" Олексій Гуцуляк поділився думками про спаринг з дніпродзержинською "Сталлю" (2:0).

"На другий тайм вийшло трохи більше старших гравців, а з ними грати набагато легше. Взагалі, після перерви команда здорово грала, вдалося двічі забити, зокрема й мені. Хоча, думаю, цей гол можна поділити навпіл. Олег Голодюк все зробив ідеально – я побачив, як він буквально очима віддавав мені передачу, повірив у це, побіг і забив. Мені залишалося лише ногу підставити.

Мандраж перед офіційними матчами? У мене його поки нема. На зборах я провів кілька поєдинків за першу команду, трішки притерся. Хоча вже невдовзі певне хвилювання може з'явитися", - сказав Гуцуляк.